Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İcra Partner Hayada Soft
#1
İcra Partner

İzmir deki %80 hukuk bürosunun vazgeçilmez programı olan icra partner oldukça kullanışlı olup, uyap ile entegrasyon açısından da kendini sürekli yenileyen bir İcra Programıdır.

Kullanışlı arayüz ve Özellikle sayısız raporlama seçeneği ile Çeyiz Mağaza Vekilliğini yapan hukuk bürolarının vazgeçilmez ve değiştiremedikleri bir programdır.
Sağladığı esnek rapor ile kullanıcılara diğer icra programlarında olmayan esnekliği sağlamaktadır 
Partnerin özellikleri aşağıda sıralanmıştır.

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

İcra Partner; kredi kartı, tüketici kredileri, ticari krediler, fatura, çek, bono, kira, işçi, nafaka, işin yapılması, çocuk teslimi, tahliye, irtifak hakkı vb. alacaklarla ile ilgili olarak, haciz, tahliye, menkul rehninin paraya çevrilmesi, gayrimenkul rehninin paraya çevrilmesi yoluyla icra ve iflas yolu ile takiplerin tüm aşamalarını takip edebileceğiniz komple bir icra takip programıdır.

İcra Partner Özellikler

detayli-alacak.png
Detaylı Alacak Nedeni
Bu özellik sayesinde birden fazla alacak kalemine, takip öncesi, takip sonrası, farklı faiz oranları/tabloları ve farklı faiz başlangıç tarihlerinden oluşan icra takiplerini kolayca hazırlayabilirsiniz.
doviz.png
Döviz Takibi
Birden fazla para biriminin olduğu takiplerinizi rahatlıkla açabilirsiniz.
sms.png
SMS Modülü
Bu modülü kullanarak borçluların kayıtlı olan cep telefonlarına ya da TC Kimlik numarasına kayıtlı olan cep telefonlarına kısa mesaj gönderebilirsiniz.
gruplama.png
Gruplama, Özel Kod
Takipleri belli bir amaç için gruplama ya da özel kodlar yardımıyla takip etmek istenilen bilgilere göre tanımlayabilme, bu bilgiye göre de föylere ulaşabilirsiniz.


yazim-emri.png
Yazım Emri
Mevcut yazım emirleri üzerinde ekleme ya da değişiklik yapabilir, ayrıca yeni yazım emirleri de ekleyebilirsiniz. Kendi eklemiş olduğunuz metinler üzerinde dilerseniz, Türkçe yazım kurallarına göre denetim fonksiyonunu çalıştırarak hatalı yazımlarınızı düzeltebilirsiniz.
sonuc-surec.png
Sonuç/Süreç Takibi
Yazım emirleriyle ilgili süreç takibi yapabilir ve bu yazım emirlerini Kontrol Panel'de takip edebilirsiniz.
islem-yapilan-foyler.png
İşlem Yapılan Föyler Listesi
İcra Partner Plus, programı açtığınız andan kapattığınız ana kadar geçen süre içerisinde işlem yaptığınız tüm föylerin listesini alır ve buradan tekrar ilgili föylere ulaşabilmenizi sağlar.
toplu-islemler.png
Toplu İşlemler
Föylere hiç girmeden toplu olarak masraf girişi, yazım emri hazırlama, tahsilat, dosya no, takip tarihi girişi/değişikliği gibi pek çok işlemi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


kontrol-paneli.png
Kontrol Paneli
Takiplerinizle ilgili olarak yapılacak işlemleri, acil işler, tebliğ beklenenler, hacze gidilecekler, düşecek dosyalar ve daha pek çok başlık altında takiplerinizin aşamalarını izleyebilir, isterseniz buradan göylere ulaşabilirsiniz.
raporlama.png
Raporlama
Standart ve özel raporlama sistemi ile yapılan bütün işlemleri istenen kriter aralığında raporlayabilme ve bu raporları pek farklı ortamlara yönlendirebilme olanağı sağlar. Ayrıca Esnek Rapor sistemi sayesinde sınırsız kırılım, sıralama, gruplama, ara toplam ve gelişmiş pivot özellikleri ile kümülatif raporlar hazırlayabilir ve  bu raporları saklayabilirsiniz.
log.png
Log Modülü
Hangi kullanıcı hangi tarihlerde, hangi föylerde, ne tür işlemler yapmış, tüm bu işlemlerin kaydını tutmanıza ve personel bazında çalışma raporu alabilmenize olanak sağlar.
coklu-klasor.png
Çoklu Klasör
Birden fazla çalışma klasörü oluşturabilirsiniz. Böylece genel takiplerden ayrı olarak bir müvekkil için özel farklı bir klasörde çalışabilirsiniz.

kullanici-dostu.png
Kulllanıcı Dostu
İcra Partner Plus, kullanımı sırasında borçlu rehberi, serbest haciz notu girişi, A4 kağıda Tebliğ Zarfı basımı, kira alacaklarını otomatik oluşturup hesaplama ve bunu gibi daha pek çok kolaylıklar sunar.
yetkilendirme.png
Yetkilendirme
Kullanıcı tanımlama ve yetkilendirme sayesinde programdaki kullanıcıların hangi menüde hangi işlemleri yapabileceklerini belirleyebilir, silme, düzeltme gibi yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.
guncelleme.png
Güncelleme Sistemi
Partner Güncelleme Sistemi sayesinde, değişen hesap ve faiz oranları, vekalet ücreti, günlük kurlar gibi tabloların takibi ile program yeniliklerinin güncellenmesi sağlanır.
Ara
Cevapla
#2
İcramatik ürün incelemesi Yapacak mısınız ?
Ara
Cevapla
#3
(15-10-2016, Saat: 13:50)1bayla@gmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İcramatik ürün incelemesi Yapacak mısınız ?

en kısa sürede adminler tarafından inelemesi ve yorumları yapılacaktır...
Ara
Cevapla


Anahtar Kelimeler

İcra Partner Hayada Soft, İcra Partner Hayada Soft indir, İcra Partner Hayada Soft Videosu, İcra Partner Hayada Soft online izle, İcra Partner Hayada Soft Bedava indir, İcra Partner Hayada Soft Yükle, İcra Partner Hayada Soft Hakkında, İcra Partner Hayada Soft nedir, İcra Partner Hayada Soft Free indir, İcra Partner Hayada Soft oyunu, İcra Partner Hayada Soft download


Anahtar Kelimeler

İcra Partner Hayada Soft, İcra Partner Hayada Soft indir, İcra Partner Hayada Soft Videosu, İcra Partner Hayada Soft online izle, İcra Partner Hayada Soft Bedava indir, İcra Partner Hayada Soft Yükle, İcra Partner Hayada Soft Hakkında, İcra Partner Hayada Soft nedir, İcra Partner Hayada Soft Free indir, İcra Partner Hayada Soft oyunu, İcra Partner Hayada Soft download


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi